Tytuł: Anioł w kapeluszu

Autor: Monika Szwaja

Seria: Monika Szwaja

Cena detaliczna: 29,90 zł

                                                Kup ebook

 

 

 

 

 

 

 

Czy anioły noszą kapelusze? Owszem, zdarza się. To te same anioły, które nie cierpią sztywnych mundurków. Są z natury bardzo pracowite, często zdarza im się ratować ludzi, których własny anioł stróż wybrał się właśnie na długie wakacje, a oni, pozostawieni sami sobie, popadają w depresje, zdarza im się próbować samobójstwa, uciekać z domu, tracić wolę życia.

Tytuł: Blondyn i Blondyna

Autor: Magdalena Kulus

Seria: Monika Szwaja Poleca

Cena detaliczna: 29,90 zł

Każdy człowiek ma swoje Himalaje. Czasem wyczynem godnym zdobycia Korony Ziemi staje się samodzielna wyprawa na uczelnię albo do Kościoła. Magda Kulus ma zanik mięśni, jeździ na wózku i codziennie zdobywa jakiś Mount Everest.

Tytuł: Dupersznyty, czyli zapiski stanu Szwajowego

Autor: Monika Szwaja

Seria: Monika Szwaja

Cena detaliczna: 39,00 zł

"Dupersznyty... czyli zapiski stanu szwajowego" to zbiór ciągle przebogatej spuścizny zmarłej Pisarki w postaci mało znanych lub niepublikowanych felietonów, artykułów, wywiadów i wypowiedzi. Książka opowiada o tym, jaki był świat Moniki Szwai, jak żyła, jak myślała i co Ją "tworzyło". Udziela również odpowiedzi na pytania, które miłośnik Jej książek chciałby zadać, a nie zdążył. I pozwala raz jeszcze pobyć z mądrą myślą, pięknym słowem, potoczystą opowieścią, humorem i pogodą ducha Autorki.

Tytuł: Dziewice, do boju!

Autor: Monika Szwaja

Seria: Monika Szwaja

Cena detaliczna: 29,90 zł

                       Kup ebook

 

strony www Poznań