Tytuł: Na wysokim niebie

Autor: Danuta Awolusi

Seria: Autorska

Cena detaliczna: 29,00 zł

 

              Kup ebook

Pamiętacie, jak w dzieciństwie wasza matka chciała trzymać was blisko siebie, zachowując się przy tym, jak kwoka? Przypominacie sobie chwile, gdy wasz ojciec chciał wiedzieć o was wszystko, a wy tak bardzo pragnęliście swobody i prywatności?

Tytuł: Nie ma złych dni

Autor: Marek Szurawski

Seria: Autorska

Cena detaliczna: 29,00 zł

Oprócz historii rumu, wątków żeglarskich, przepisów koktajlowych i zbioru mniej lub bardziej intrygujących i zabawnych myśli książka „Nie ma złych dni! Opowieści rumowe z jasnej strony życia, przy 101 koktajlach zmieniających wszystko” namawia do najważniejszej rzeczy w życiu. Którą jest....................................... Niestety kropeczki można uzupełnić tylko po uważnej lekturze całości i wcześniejszym przyjęciu za swoje przesłania: „Konsumpcja nie zwalnia od myślenia”. Czytaj, myśl, pamiętaj o sobie, smakuj życie.
„Na zdrowie!”

Tytuł: Nieznane PRZYKAZANIE

Autor: Marek Meissner

Seria: Autorska

Cena detaliczna: 29,90 zł

                                                        Kup ebook

Tytuł: Okno z widokiem

Autor: Magdalena Kordel

Seria: Autorska

Cena detaliczna: 29,00 zł

                                                       Nakład wyczerpany

Okno z widokiem to powieść pełna zagadek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przeszłość miesza się z teraźniejszością, przez wiele lat skrywane sekrety rodzinne wychodzą na jaw.

Tytuł: Przez morze bez kapci

Autor: Katarzyna Wolnik-Sayna

Seria: Autorska

Cena detaliczna: 39,00 zł

Książka kucharsko-żeglarska. Kucharska, bo staramy się pokazać Ci proces powstawania reportażu od kuchni. Żeglarska, bo możesz posłuchać łopotu żagli, komend pokładowych i szumu morza. Nie ma w niej przepisów na reportaż, ale są emocje i wspomnienia. Okruchy morskiego życia ludzi, dla których morze jest droższe od lądu. Reportaż dźwiękowy niesie ze sobą cały ładunek emocji, dynamikę wypowiedzi, dźwięk i ciszę, pełniącą rolę niebagatelną. Te dźwięki zarejestrowane na taśmie autorka postanowiła opisać w sposób dotychczas nie praktykowany. Dodaje do nich własne wspomnienia, refleksje i emocje. Dzięki temu zabiegowi słuchając, jesteśmy na morzu. Czytając wcielamy się w rolę reportera radiowego. Morze jest soczewką skupiająca i uwypuklająca nasze zalety i wady.

Tytuł: Relikwia

Autor: Marcin Pilis

Seria: Autorska

Cena detaliczna: 34,90 zł

                                                     Kup ebook

strony www Poznań